Mieszkania Pabianice, Łódź (Łódzkie)


Wynajem mieszkań Pabianice Łódź (Łódzkie)


Mamy przyjemność przedstawić Państwu oferte wynajmu mieszkań bezczynszowych w nowowybudowanej inwestycji, która mieści sie w Pabianicach przy ulicy Moniuszki 32 (róg Świetokszyskiej).

Oferta ma charakter przedsprzedaży, gdyż mieszkania bedą gotowe do wprowadzenia sie przez najemców w czerwcu/lipcu 2016 roku. W naszej ofercie są mieszkania 2 i 3 pokojowe z metrażem odpowiednio 42m2 i 52m2.

Standard wykończenia wynajmowanych mieszkań:Mieszkania, które oferujemy są wyposażone w nowoczesne, kompletne kuchnie, w których znajdą Państwo miedzy innymi lodówke, piekarnik, płyte grzewczą czy zlewozmywak. Nasze mieszkania posiadają również nowoczesne, kompletne łazienki. Podłogi wykończone są glazurą, a także wysokiej klasy panelami podłogowymi. Dodatkowo w przedpokoju są szafy w zabudowie. Reszta aranżacji wedle Państwa gustu.

Media:Ogrzewanie miejskie (przewidywana zaliczka na ogrzewanie 100zł/miesiąc)
Energia elektryczna według wskazań licznika
Ciepła woda użytkowa według wskazań liczników radiowych

Budynek o podwyższonej izolacyjności termicznej (okna, ściany)
Możliwość parkingu na terenie posesji - Obiekt monitorowany!

UWAGA:Przy podpisaniu umowy przedwstępnej przed terminem oddania lokali do wynajmu udzielamy 10% upustu na wynajem w pierwszym kwartale. Wysokość zaliczki rezerwującej lokal jest równa dwóm stawką czynszu (odstępnego).

Oferta Bezpośrednia !!!! Zapraszamy do rezerwacji lokali w przedsprzedaży wynajmu


DOJAZD

COPYRIGHT 2016 - ZIS INVEST GROUP